ERIBA

Sākot ar leģendārajiem Touring modeļiem no uzņēmuma vēstures pirmsākumiem, kas jau sen ir ieguvuši kulta statusu, līdz greznajiem Nova modeļu klāstiem mūsdienās – ERIBA dzīvojamās piekabes ir veidojušas veselu nozari gandrīz sešas desmitgades. Jaunās tehnoloģijas, konsekventi jauninājumi un augstākais komforts un kvalitāte nodrošina maksimālu klientu apmierinātību un izvirza arvien jaunas tendences.

1957. Ērihs Bahems (Erich Bachem, ERIBA) un Ervins Himers (Erwin Hymer) uzbūvē oriģinālo Troll, – pirmo dzīvojamo piekabi. 1960. gadā piedzima ERIBA Touring modeļi Puck, Faun un Troll, kam sekoja Pan, Familia, Triton un Titan. Dzīvojamo piekabju, jeb kemperu bizness bija sācies! 1966. gadā ERIBA Nova modeļu klāsta ieviešana. 1976. gadā – Eribette, kompakta alternatīva ERIBA Touring, kas būvēta no koka. Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados pamatojums bija izmaksas, nevis ekoloģija  1978. gadā inovatīvās PUAL kempera virsbūves prezentācija, kas tika izstrādāta, lai ievērojami uzlabotu kemperu stabilitāti brauciena laikā un kopējo drošību. 1980. gadā ERIBA apvienojas HYMER. 2004. gadā pārstrādātais ERIBA Nova modelis kļust par modernāko dzīvojamo piekabju tirgū tā laika Eiropā. 2005. gadā ERIBA Feeling tiek izstrādāta kā moderna dzīvojamā piekabe ar izvirzāmu (paceļamu) jumtu, kas ievērojami nepalielinot konstrukcijas transporta izmērus un svaru ļauj būtiski palielināt guļvietas komfortu bez sadzīves telpu lietderīgās platības samazināšanas. 2012. gadā ERIBA Exciting papildina jauno kemperu modeļu klāstu ar vairāk luksusu ģimenēm domāto kemperu konkurencē. 2013. gadā ERIBA Nova Light apvieno kompaktos ERIBA Feeling ārējos izmērus ar ERIBA Nova komforta īpašībām. 2014. gadā ERIBA atklāj jaunākos Nova modeļus, kas iemieso jaunākos sasniegumus un tehnoloģijas kemperu būvē.

Ar ERIBA zīmolu kompaktajā klasē pieejami Touring, iekļaujot ikoniskos pagājušā gadsimta piecdesmito gadu stilā ieturētos īpašos modeļus Troll 530 Rockabilly un Ocean Drive, kā arī Feeling, Nova un Nova Light. ERIBA zīmols divasu kemperu piekabju konkurencē piedāvā elitāro Touring 820 modeli, kura svars var sasniegt 2,8 tonnas, garums nedaudz virs 8 metriem un kas paredzēts 2 līdz 4 atpūtas baudītājiem. ERIBA ietilpst Konzern Erwin-Hymer-Group un tās kemperu piekabes, neatkarīgi no izmēriem un modeļa, pretendē uz augstākās kvalitātes un statusa novērtējumu.

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA