SUNLIGHT

SUNLIGHT ir Erwin Hymer Group ietilpstošs zīmols, kas jau sākotnēji veidots, lai arvien straujāk attīstošajā kemperu tirgū piedāvātu kvalitatīvus ekonomiskās klases produktus.

SUNLIGHT kemperu starts Eiropā sākās 2004. gadā ar sākotnējā līmeņa markas Sunlight modeļu izlaišanu zem Dethleffs GmbH & Co. KG kopīgā zīmola un līdz ar to arī kā daļu no Erwin Hymer Group jau kopš paša zīmola vēstures sākuma.

2006. gads – ražošanas pārcelšana uz jaunuzcelto Erwin Hymer Group Kapronas (Capron) rūpnīcu Noištatē (Neustadt) Vācijā. 2015. gadā Noištates rūpnīcā jau tiek izgatavots trīsdesmit tūkstošais SUNLIGHT kemperis. 2017. gadā SUNLIGHT iepazīstina ar divām jaunām modeļu sērijām, kļūstot par pilna modeļu klāsta piegādātāju. 

Šobrīd SUNLIGHT piedāvājumā ir 4 Cliff sērijas atšķirīgi kemperbusi, kā arī ļoti plašs kemperu piedāvājums. 6 zemā jumta un 10 standarta augstuma daļēji integrēto kemperu modeļi, 4 augstprofila daļēji integrēto kemperu modeļi un 5 pilnībā integrētie vienapjoma kemperi, jeb kempermājas. Iepazīsti kemperu pasauli un jaunu ceļošanas pieredzi ar SUNLIGHT!

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!