IEGĀDE

KEMPERUCENTRS piedāvā kompleksu risinājumu kempera iegādei – sākot no kempera tipa un ražotāja izvēles, konsultēs aprīkojuma izvēlē un nodrošinās pilnu ražotāja noteikto pēcpārdošanas apkalpošanu, aksesuāru un lietojamo materiālu piegādi, servisa apkalpošanu visā kempera ekspluatācijas laikā, noslēdzot attiecīgu apkalpošanas līgumu, kas ļaus izmantot visu AUTOFAVORĪTS servisa centru pakalpojumus.

Parasti pirkums tiek izplānots ļoti savlaicīgi, jo katrs kemperis tiek gatavots jau reāli pēc individuālas komplektācijas konkrētam klientam. Jauna kempera komplektācija bieži ir laikietilpīgs process, kurā jāiedziļinās vairākos desmitos aprīkojuma pozīciju, jo, atšķirībā no vieglā auto vai komercbusa, kemperiem ir nesalīdzināmi vairāk individuāli konfigurējamu pozīciju, kuras visas noteikti vēlāk ietekmēs lietošanas funkcionalitāti un komfortu, kā arī tā vērtību un pārdošanas iespējas otrreizējā tirgū.

Pie kempera iegādes ļoti būtiski ir izvēlēties vai tā būs piekabe vai jau pilnībā patstāvīgi braucošs dzīvojamais transporta līdzeklis. Abos gadījumos svarīga ir kempera masa, jo no tās būs atkarīgs ar kādām auto vadīšanas tiesībām to varēs lietot. Ja tiek izvēlēts piekabes tipa kemperis, tad svarīgi ir jau laikus zināt vai esošā automašīna to pēc savas tehniskās specifikācijas varēs vilkt izvēlēto kemperi vai arī būs nepieciešams iegādāties vilkšanas ziņā jaudīgāku auto vai izvēlēties vieglāku kemperi, kas iekļaujas esošā transporta līdzekļa velkamās piekabes svara kategorijā. Par visiem tehniskajiem jautājumiem jauna vai mazlietota kempera iegādē Jūs vienmēr ar prieku konsultēs mūsu pārdošanas konsultanti, kas ir izgājuši speciālu sagatavošanas kursu un ir pilnībā iepazinušies ar ražotāju tehnisko dokumentāciju.

KEMPERUCENTRS piedāvā jaunus un arī mazlietotus kemperus visās izplatītākajās produktu grupās – kompaktās un pilna izmēra (XXL) kemperu piekabes, kemperbusus, zemā un augstā profila daļēji integrētos kemperus un A-klases pilnībā integrētos kemperus, jeb “kempermājas uz riteņiem”.

KEMPERUCENTRS pārstāvētie ražotāji Latvijā – HYMER, SUNLIGHT, ERIBA un DETHLEFFS (kemperu piekabes).

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27312257.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!