Kompaktās kemperu piekabes

Mazāk ir vairāk – tā var raksturot pašus mazākos kemperu saimes pārstāvjus. Kompaktās vai ultra-kompaktās vienas ass dzīvojamās piekabes, kas var nodrošināt pilnvērtīgu atpūtu un sadzīves servisu ceļojumā apvienojumā ar kempingu kultūras baudīšanu 2 līdz 4 cilvēkiem (lielākie modeļi) ar salīdzinoši nelielām investīcijām un, atkarībā no velkošās automašīnas modeļa, – iespēju vilkt šīs piekabes tikai ar B vai BE kategorijas tiesībām. Protams, ka mazais svars un kompaktais izmērs nodrošina arī vieglāku vadāmību, kas ir īpaši būtiski tieši jaunajiem kemperu lietotājiem, kuriem nav aiz muguras vairāku sezonu un tālāku ceļu pieredzes, vadot automašīnu ar piekabi. Lielai daļai moderno un aizvien ekonomiskāko un ekoloģiskāko automašīnu, it īpaši, mazākajās klasēs, ir salīdzinoši ļoti maza vilktspēja. Tādēļ kempera svaram ir izšķirošā nozīme, lai varētu to izmantot, nemainot esošo auto uz lielāku, jaudīgāku, dārgāku vai arī videi krietni nedraudzīgāku. Pašas mazākās dzīvojamās piekabes ir ideāls risinājums, lai sāktu iepazīt kemperu un kempingu pasauli! Tieši tādēļ šīs piekabes ir ļoti pieprasītas arī otrreizējā tirgū un tās pārdošana noteikti būs vieglāka, ātrāka un izdevīgāka nekā dārgāku un sarežģītāku kemperu vai kemperauto gadījumā. Nereti šīs klases kemperi tiek pārbūvēti arī izbraukuma tirdzniecības vai ēdināšanas vajadzībām, bet tas gan vairāk attiecas uz lietotu tehniku. Jāpiebilst, ka jebkurš kemperis lieliski noder arī ciemojoties pie radiem, draugiem vai kolēģiem pat pavisam netālu no mājām, ja viesību rīkotāju īpašumā nav papildu izmitināšanas iespējas, bet kopīga atpūta ir ieplānota ilgāka par vienu dienu, savukārt, nakšņošana teltī netiek izskatīta kā pietiekami komfortabla opcija.

KEMPERUCENTRS šajā klasē piedāvā tādus kvalitatīvus un Eiropā labi pazīstamus modeļus kā DETHLEFFS C’Joy, C’Go, Coco un kompaktās+ Aero, Camper un Nomad. Ar ERIBA zīmolu šajā klasē pieejami Touring, iekļaujot ikoniskos pagājušā gadsimta piecdesmito gadu stilā ieturētos īpašos modeļus Troll 530 Rockabilly un Ocean Drive, kā arī Feeling, Nova un Nova Light.

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.