AKSESUĀRI

KEMPERUCENTRS piedāvā kompleksu risinājumu kempera iegādei – sākot no kempera tipa un ražotāja izvēles, konsultēs aprīkojuma izvēlē un nodrošinās pilnu ražotāja noteikto pēcpārdošanas apkalpošanu, aksesuāru un lietojamo materiālu piegādi, servisa apkalpošanu visā kempera ekspluatācijas laikā.

Aksesuāri ir ļoti būtiska kempera komplektējošā sastāvdaļa un to izvēle pie kempera pasūtījuma ir ievērojami apjomīgāka un nereti būtiskāka nekā pie jebkuras vieglās automašīnas izvēles. Kempera gadījumā runa ir būtībā par visu dzīvojamās daļas aprīkojumu, kas ir jāpasūta atsevišķi un tiek komolektēts katram klientam individuāli, jo vajadzības, estētiskās vēlmes un arī cenu līmeņi ir ļoti atšķirīgi un katram pircējam arī ir citādāki kempera lietošanas plāni. Ļoti būtiski aksesuāru izvēli ietekmē kā un cik tālos braucienos ir paredzēts lietot kemperi, cik cilvēku ar vai bez bērniem plāno doties ceļojumā, protams, kempera tehnisko iespēju robežās. Būtībā runa ir par nelielas dzīvojamās telpas ar iekļautu virtuvi un sanitāro telpu pilnu interjeru un aprīkojumu. Katrs var iedomāties cik daudz laika var veltīt vienīgi santehnikas izvēlei vai sadzīves tehnikas – ledusskapja, plīts un trauku izvēlei. Ņemot vērā kemperu specifiku – ļoti kompaktos izmērus, nepieciešamību patērēt pēc iespējas mazāk enerģijas, specifisku visu izmantoto materiālu sertifikāciju un daudz citu īpašu nepieciešamību, aksesuāru un kempera specifiskā aprīkojuma izgatavošana ir salīdzinoši sarežģīts process un vienmēr rekomendējam izvēlēties tikai ražotāja oriģinālos aksesuārus un aprīkojumu.

Oriģinālo aksesuāru katalogs pieejams šeit

KEMPERUCENTRS piedāvā jaunus un arī mazlietotus kemperus visās izplatītākajās produktu grupās – kompaktās un pilna izmēra (XXL) kemperu piekabes, kemperbusus, zemā un augstā profila daļēji integrētos kemperus un A-klases pilnībā integrētos kemperus, jeb “kempermājas uz riteņiem”.

KEMPERUCENTRS pārstāvētie ražotāji Latvijā – HYMER, SUNLIGHT, ERIBA un DETHLEFFS (kemperu piekabes).

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27312257.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!