SERVISS

KEMPERUCENTRS nodrošina pilnu ražotāja noteikto pēcpārdošanas apkalpošanu, aksesuāru un lietojamo materiālu piegādi, servisa apkalpošanu visā kempera ekspluatācijas laikā, noslēdzot attiecīgu apkalpošanas līgumu, kas ļaus izmantot visu AUTOFAVORĪTS servisa centru pakalpojumus.

Izvēloties KEMPERUCENTRS, Jūs saņemsiet profesionālu augstākās kvalitātes neatkarīgā servisa centru tīkla AUTOFAVORĪTS pakalpojumus sešās lokācijās Latvijā. AUTOFAVORĪTS ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem vieglo automašīnu un komerctransporta apkalpošanas uzņēmumiem un plaša klāsta pasaulē pazīstamāko autodaļu ražotāju ilggadīgs pārstāvis Latvijā ar savu digitālo pārdošanas platformu. Mēs garantējam, ka Jūsu jaunais kemperis saņems labāko iespējamo apkalpošanu Latvijā kāda un kādos termiņos ir iespējama.

KEMPERUCENTRS piedāvā jaunus un arī mazlietotus kemperus visās izplatītākajās produktu grupās – kompaktās un pilna izmēra (XXL) kemperu piekabes, kemperbusus, zemā un augstā profila daļēji integrētos kemperus un A-klases pilnībā integrētos kemperus, jeb “kempermājas uz riteņiem”.

KEMPERUCENTRS pārstāvētie ražotāji Latvijā – HYMER, SUNLIGHT, ERIBA un DETHLEFFS (kemperu piekabes).

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27312257.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!