PAR ZĪMOLU

KEMPERUCENTRS ir AUTOFAVORĪTS Grupas uzņēmums. AUTOFAVORĪTS ir viens no senākajiem un uzticamākajiem auto apkalpošanas jomas zīmoliem Latvijā un viens no neatkarīgo augsta līmeņa vieglo automašīnu un vieglā komerctransporta servisa centru līderiem. AUTOFAVORĪTS ir dibināts 1994. gadā un šobrīd Grupā ietilpst tādi pazīstami uzņēmumi kā MOTOFAVORĪTS, TOYOTA oficiālais pārstāvis – FAVORIT WEST, mazlietoto auto tirdzniecības uzņēmums FAVORĪTS, autonoma FAVORIT RENT, visā Latvijā darbojas rezerves daļu tiešsaistes tirdzniecības platforma EFAVORĪTS kā arī Grupa ir ienākusi smērvielu un autoķīmijas tirgū ar savu privāto zīmolu PRIZMA. AUTOFAVORĪTS Latvijā kopumā ir 6 autocentru lokācijas ar galveno biroju, salonu un lielāko servisa centru Rīgā, Valgales ielā 2a.

Ienākšana kemperu tirgū ar Eiropā labi pazīstamu ražotāju zīmolu pārstāvniecības tiesībām ir loģisks AUTOFAVORĪTS Grupas attīstības turpinājums. Pandēmijas radītā ceļošanas un atpūtas industrijas krīze ir visā pasaulē radījusi gan plašāku pieprasījumu pēc autonomiem un no ārējiem servisiem mazāk atkarīgām ceļošanas risinājumiem, gan palielinājusi interesi tieši par autotūrismu un attālumu ziņā tuvāku apskates un atpūtas vietu apmeklēšanu. Kemperu bizness ir visstraujāk audzis tieši jaunākajā laikā, bet tam ir ļoti senas tradīcijas gan Eiropā, gan Ziemeļamerikā. Ņemot vērā, ka kempera iegāde ir salīdzinoši dārgs pirkums, tad to popularitāte ir vislielākā tieši augstāk attīstītajās un bagātajās zemēs. ASV pēc dažādiem avotiem aptuveni 6 miljoniem ģimeņu īpašumā ir vismaz viens kemperis. Jāpiebilst, ka Eiropā un Ziemeļamerikā nedaudz atšķiras kemperu klasifikācija un ASV, piemēram, tie ir izmēros lielāki. Paaugstinoties kopumā dzīves līmenim Baltijā un Latvijā – kemperu kultūra pamazām ienāk arī mūsu sadzīvē. Noteikti ne tik strauji kā kaimiņzemē Igaunijā, bet tāpat kā pārējām atpūtas industrijas tehnikas jomām, arī kemperiem ir paredzama strauja attīstība tuvāko piecu līdz desmit gadu laikā iezīmējoties tūrisma industrijas globālākām transformācijām un cilvēku vēlmes vienmēr tiekties pēc jaunām izjūtām.

AUTOFAVORĪTS Grupas priekšrocības kemperu tirdzniecībā un apkalpošanā ir acīmnredzamas:

  • attīstīts servisa centru tīkls visā Latvijā
  • ilggadīga pieredze vieglā komerctransporta apkalpošanā
  • pieredze sadarbībā ar lielākajiem pasaules autoražotājiem
  • pieredze visstingrāko apkalpošanas standartu ieviešanā un uzturēšanā
  • pieredze atpūtas biznesā – MOTOFAVORĪTS, mototehnika
  • pieredze atpūtas biznesā – FAVORIT RENT, autonoma
  • labi atpazīstams zīmols Latvijā

Tādēļ loģisks attīstības solis ir ienākšana kemperu tirgū uzreiz ar sadarbību ar tādiem pasaules līmeņa ražotājiem kā HYMER, SUNLIGHT, ERIBA un DETHLEFFS.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!