Kemperveni

Viss vienā – tā var īsumā raksturot, iespējams, vienu no lietošanā daudzpusīgākajiem un daudziem lietotājiem ērtāko kempera risinājumu, ko salīdzinoši grūti precīzi nosaukt latviski. Kempervens, kemperbuss vai dzīvojamais mikroautobuss. Īstenībā tas ir parasts sērijvaida kravas mikroautobuss, kas specializētās ražotnēs ir pārveidots par kemperi, neveicot nekādus nopietnākus virsbūves ārējos pārveidojumus, izņemot dažu logu instalāciju un kopīgajā satiksmē tas paviršākam vērotājam izskatīsies pēc visparastākā busiņa vai vēl precīzāk – kravas-pasažieru busiņa modifikācijas, kādas parasti lieto dažādu komunālo servisu montāžas un remonta uzņēmumi, kuriem uz darbu veikšanas punktiem ātrā laikā jānogādā gan montieru brigāde, gan pietiekami daudz darbarīku un materiālu. Ne velti ienākumu ziņā un ar attīstītu kempingu kultūru bagātākajās valstīs šādi kemperveni ir ļoti izplatīti tieši gados jaunu lietotāju vidū un tirgū bieži ir sastopami arī visdažādākie pašdarbības produkti, kuru iegādi gan noteikti nevarētu rekomendēt, jo šāda pārbūve prasa gan ļoti specifiskas zināšanas, gan instrumentus un materiālus, kas individuālam meistaram reti, kad iespējams un pārvaldāms. Toties šādi modeļi ir praktiski visu lielāko kemperu ražotāju piedāvājumā un parasti kalpo kā “ieejas pozīcija” kopīgajā modeļu un cenu sarakstā, jo to izmaksas ir tradicionāli un arī pamatoti zemākas par tiem kemperiem, kuriem jau ir specifiska un oriģinālizpildījuma virsbūve. Otra priekšrocība šajā kemperu grupā ir izmēri, jo standarta busiņi parasti iekļaujas visdažādākajos satiksmes infrastruktūrā iekļautajos platuma, augstuma, svara ierobežojumos un pārsvarā gadījumu šāda kempera vadīšanai pilnībā pietiek ar B kategorijas auto vadītāja apliecību (transporta līdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg un vietu skaits – 8 vietas). Praksē 3,5 tonnas ir šīs klases svara “griesti” lielākajai daļai ražotāju un modeļu, jo tad šāds kemperbuss zaudētu būtisko priekšrocību iekļauties svara ierobežojumos. Vietu skaits – 2 līdz 6 personām, bet bieži ir izplatīti tieši trīsvietīgi busiņi ar mērķa auditoriju jauns pāris + viens bērns. Ņemot vērā kemperbusu pircēju mērķa grupas vecumu, kas bieži sakrīt ar studiju laika gadiem – tieši šajā kategorijā lielāka izmēra divguļamā gulta ir biežāk izplatītākais guļvietas risinājums. Tāpat kā dažādas papildu aprīkojuma iespējas, lai pārvadātu aktīva brīvā laika pavadīšanas inventāru – sākot no velosipēdiem un beidzot ar visdažādāko ūdens sporta veidu piederumiem. Dzīvojamie busiņi praktiski visā pasaulē ir bieži redzami gan sērfotāju pludmaļu tuvumā, gan kalnu kūrortos ziemā vai visdažādāko velo sacensību stāvvietās.

KEMPERUCENTRS šajā klasē piedāvā kvalitatīvus un Eiropā labi pazīstamus kemperbusus no ražotāja SUNLIGHT un kemperu jomas viena no pasaules līderiem – HYMER. Jāatzīmē, ka HYMER piedāvā arī pavisam īpašus dzīvojamos busus – ar pilnpiedziņu un profesionālām bezceļu riepām, kas šādiem kemperu risinājumiem jau piešķir ievērojami plašākas brīvdabas izklaižu iespējas.

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA