XL kemperu piekabes

Pilnizmēra vai XL dzīvojamās piekabes parasti ir ar divu asu konstrukciju, kas to ievērojami lielākajām virsbūvēm nodrošina lielāku stabilitāti gan kustībā, gan pie parkošanās. Pie pilnā izmēra kemperu piekabēm var pieskaitīt arī atsevišķus lielākos vienas ass modeļus, bet tādi noteikti ir mazākumā. Pārsvarā šīs piekabes ir paredzētas 4 – 6 personām, bet atsevišķi luksusa modeļi var būt paredzēti arī tikai diviem. Sešas vietas, protams, pieejamas pašām lielākajām vai īpaši aprīkotajām kemperu piekabēm. Ņemot vērā, ka pilnizmēra dzīvojamo piekabju svars parasti ir robežās no 2 līdz 3 tonnām un garums vidēji 8 metri, – to transportēšanai jau nepieciešams kārtot C1E auto vadīšanas tiesības. Saprotams, ka šādas piekabes vilkšanai ir nepieciešams transporta līdzeklis, kura tehniskā specifikācija ir paredzēta šādam darbam. Lielās dzīvojamās piekabes būs piemērotas, piemēram, Toyota Highlander (2000 kg), Land Cruiser (3000 kg) vai jaudīgākajām Hilux pikapa komplektācijām (3500 kg). Šāda izmēra un svara kempera vilkšana ievērojami palielina automašīnas degvielas patēriņu, bet par ērtībām ir jāmaksā, jo pilnizmēra modeļi var piedāvāt tādu komforta un izklaides iespēju līmeni, kas salīdzināms ar nelielu, bet labi iekārtotu vasarnīcu. Šajā klasē cenu diapazons ir ļoti plašs, jo lielāka platība ļauj ievērojami paplašināt pieejamā aprīkojuma klāstu, materiālu un tehnoloģiju izvēli, kas viena modeļa kemperi var ierindot pat vairākos cenu līmeņos – no ekonomiskā līdz pat ļoti dārgai luksusa klasei. Daudzās Holivudas filmās var redzēt pilnizmēra kemperu klasiku – leģendāro ASV pagājušā gadsimta divdesmitajos gados dzimušo Airstream kemperi, kura Classic mūsdienu modelis sasniedz teju 10 metru garumu un 4,5 tonnu svaru, kas norāda aptuvenos izmēru un svara griestus šīs klases dzīvojamajām piekabēm. Viennozīmīgi, ka lielo kemperu iegāde ir ilgtermiņa investīcija un tikpat pārdomāts un nereti ilgā laika posmā izlolots lēmums kā mājas iegāde.

KEMPERUCENTRS šajā klasē piedāvā DETHLEFFS flagmani Beduin Scandinavia, kas iegādājams gan vienas, gan divu asu izpildījumā un ir īpaši paredzēts arī braucieniem skarbos ziemas apstākļos (ar izvēles pakotni Winter Comfort). Beduin Scandinavia atkarībā no komplektācijas ierindojas svara kategorijā 1,8 līdz 2,2 tonnas un tās garums kopā ar sakabi var sasniegt līdz pat 9,4 metriem. Guļvietu iespējamais skaits ir ļoti demokrātisks un izvēlei ir 3 līdz pat 7 vietīgi modeļi. ERIBA zīmols divasu kemperu piekabju konkurencē piedāvā elitāro Touring 820 modeli, kura svars var sasniegt 2,8 tonnas, garums nedaudz virs 8 metriem un kas paredzēts 2 līdz 4 atpūtas baudītājiem.

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA