HYMER

HYMER vēsture rit kopš 1957. gada, un zīmolam ir ilgstoša un ievērojama ietekme uz visu Eiropas kemperu nozari. Viss aizsākās 1957. gadā ar Eriba Ur-Troll Caravan dzīvojamo piekabi. Ervīns Himers pievienojās vecāku amatniecības biznesam Badvaldsē (Bad Waldsee) 1956. gadā un daļu īpašuma nopirka no Ēriha Bahema (Šobrīd zīmols ERIBA, kas fokusējies tieši uz dzīvojamajām piekabēm). 1961. gadā HYMER tirgū laida savu pirmo pilnībā patstāvīgi veidoto kemperi, jeb kemperbusu Caravano uz Borgward 611 minibusa šasijas bāzes. Desmit gadus vēlāk – 1971. gadā Hymer iepazīstina pasauli ar savu pirmo pilnībā integrēto kemperi Hymermobil, kas aizsāk zīmola ilggadīgo sadarbību ar Mercedes Benz kā rāmja, ritošās daļas, dzinēju un vadītāja vietas aprīkojuma piegādātāju. Drīzumā HYMER kļūst par vienu no noteicošajiem tirgus spēlētājiem braucošo kempermāju, jeb pilnībā integrēto kemperu biznesā un pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados piedāvā tirgū arī paaugstināta komforta trīsasu modeļus savā Hymermobil sērijā, bet tālākajos gados fokusējas uz kompaktākajiem B-sērijas modeļiem. 2004. gadā 100 000 kempermobilis nobrauca no HYMER rūpnīcas konveijera Badvaldsē. 2011. gadā Badvaldsē tika atvērts Ervīna Himera muzejs un tā pastāvīgajā ekspozīcijā šobrīd jau ir apskatāmi vairāk nekā 80 eksponāti – https://www.erwin-hymer-museum.de/. Muzejs regulāri rīko vēsturiskus pasākumus par kempingu tēmu. 2014. gadā Hymer AG apvienojās ar CMC un turpmāk saucas kā Konzern Erwin-Hymer-Group. 2016. gadā HYMER Grupa sāk ekspansiju Ziemeļamerikā, iegādājoties uzņēmumu Roadtrek. Eiropā šobrīd HYMER fokusējas uz jaunāko tehnoloģiju un supervieglu materiālu ieviešanu ražošanā, lai lielākā daļa modeļu iekļautos 3,5 tonnu svara kategorijā un būtu vadāmi ar parastajām vieglās automašīnas vadīšanas B kategorijas tiesībām.

HYMER piedāvājumā šobrīd ir septiņi atšķirīgi pilnībā integrēto kemperu, jeb kempermāju modeļi uz Citroën, FIAT un Mercedes Benz bāzes gan ar svaru līdz 3500 kg, gan ievērojami smagāki, kuru vadīšanai nepieciešamas atbilstošas kategorijas tiesības. Protams, ka HYMER piedāvā arī zīmolam atbilstošu konservatīvāku dizainu un augstākas kvalitātes apdares materiālus un iebūvēto tehniku. Izvēloties uz Mercedes Benz bāzes būvētās mobilās kempermājas, protams, ka vadītāju priecēs īsta Mercedes automašīnas vadītāja darba vieta!

HYMER šobrīd piedāvā arī deviņus standarta augstuma daļēji integrētos kemperus, kas pārsvarā iekļaujas 3,5 tonnu svara kategorijā kā arī luksusa augstākās klases 4,4 tonnas smago un teju 8 metrus garo B-Klasse MasterLine T uz Mercedes bāzes veidoto kemperi un īpašo 4x4 modeli ML-T CrossOver, kas 2 līdz 3 cilvēkiem var nodrošināt augstākās klases ceļojuma komfortu ar autonomiju līdz 10 dienām reāla bezceļa apstākļos un kuru ir iecienījušas arī daudzas slavenības visā pasaulē izbraucieniem pie neskartas dabas. Arī šim modelim ir nepieciešamas augstākas kategorijas tiesības, jo tā svars sasniedz 4,1 tonnu.

Kemperbusu kategorijā šobrīd HYMER piedāvā 8 modeļus, tostarp arī ekskluzīvo 4x4 modeli HYMER Grand Canyon S CrossOver, kas tāpat kā daļēji integrētais 4x4 modelis nodrošina 10 dienu autonomiju.

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!