Integrētie vienapjoma kemperi

Kemperu pasaules A-klase kā to klasificē tāds ražotājs kā SUNLIGHT. Ja runājam par augstākās klases luksusa kemperu ražotāju HYMER, – tieši šīs “mājiņas uz riteņiem” lielākajai daļai autotūristu Eiropā asociējas ar šo zīmolu. Integrētie vienapjoma kemperi lielākoties ir ražotāju dārgākie modeļi, neskatoties uz salīdzinoši vēl sarežģītāko to vadīšanu un manevrēšanu stāvvietās, kas šādas virsbūves gadījumā jau ir salīdzināma tikai ar mazākas ietilpības pasažieru autobusa stūrēšanu. Mazākie modeļi un ekonomiskāko ražotāju kemperi nereti vēl iekļaujas 3500 kg “sarkanajās līnijās”, bet luksusa ražotāju lielākie modeļi, protams, sasniedz ievērojamu garumu, lai nodrošinātu augstāka līmeņa sadzīves komfortu un pārsniedz 4 tonnu svaru. Protams, ka tāpat kā kemperu piekabju jomā tikai XL divasu lielās dzīvojamās piekabes var nodrošināt lielāko opciju izvēles klāstu klienta atpūtas nodrošināšanai, tieši integrētie vienapjoma kemperi spēj sasniegt augstāko komforta līmeni starp pašbraucošajiem kemperiem. Nedaudz savdabīgās un klasei tipiskās oriģināldizaina virsbūves var likties gan vecišķas, gan kosmiskas vienlaikus, bet arī izskata ziņā ir jāsedz zināmas nodevas par luksusa atpūtas iespējamību uz riteņiem un plānojumam, kas jau tuvinās miniatūras vasarnīcas aprisēm un iekārtojumam. Protams, ka šīs klases transporta līdzekļu klientu lokā nereti ir turīgāki pircēji pusmūžā vai salīdzinoši turīgākas ģimenes ar bērniem. Daudzviet pasaulē šāda tipa kemperi tiek iegādāti kolektīvi uz vairākām ģimenēm un izmantoti pēc saskaņota grafika, kas nodrošina kempermājas intensīvāku ekspluatāciju, nevis ilgstošu stāvēšanu garāžā vai stāvvietā savu īpašnieku atvaļinājuma gaidās. Šāds kemperis noteikti ir nopietna un apjomīga investīcija un parasti pirkums tiek izplānots ļoti savlaicīgi, jo katrs businš tiek gatavots tikai pēc individuālas komplektācijas konkrētam klientam. Jaunas kempermājas aprīkojuma pasūtīšana ir komplicēts process, kurā jāiedziļinās vairākos desmitos aprīkojuma pozīciju, kuras visas noteikti vēlāk ietekmēs lietošanas funkcionalitāti un komfortu – tātad atpūtas kvalitāti. Būtiski, ka pasūtot kemperus – jādomā pa vajadzībām, kādas varētu būt daudzus gadus uz priekšu.

KEMPERUCENTRS šajā klasē piedāvā populārākos modeļus no Eiropā labi pazīstamajiem kemperu zīmoliem SUNLIGHT un viena no pasaules līderiem – HYMER. SUNLIGHT piedāvā pilnībā kempermājas 3500 kg kategorijā – četrvietīgo I 67 S un 4+1 klases I 68, I 68 Edition un I 69 L modeli kā arī pilnvērtīgu piecvietīgo vienapjoma integrēto kemperi I 69 L Edition (7,4 metrus garš, iekštelpu augstums 2,13 metri). HYMER piedāvājumā šobrīd ir septiņi atšķirīgi modeļi uz Citroën, FIAT un Mercedes Benz bāzes gan ar svaru līdz 3500 kg, gan ievērojami smagāki, kuru vadīšanai nepieciešamas atbilstošas kategorijas tiesības. Protams, ka HYMER piedāvā arī zīmolam atbilstošu konservatīvāku dizainu un augstākas kvalitātes apdares materiālus un iebūvēto tehniku. Izvēloties uz Mercedes Benz bāzes būvētās mobilās kempermājas, protams, ka vadītāju priecēs īsta Mercedes automašīnas vadītāja darba vieta!

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā. 

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA