DETHLEFFS

KEMPERUCENTRS šobrīd piedāvā viena no Eiropas senākajiem kemperu ražotējiem DETHLEFFS vienu no abām produktu līnijām – dzīvojamās piekabes.

1832. gadā dzimst Dethleffs KG, kas ir pirmās pātagu rūpnīcas pamats. Vēlāk uzņēmums sāk ražot arī slēpošanas nūjas. Teju 100 gadus pēc DETHLEFFS dzimšanas ar devīzi “Nekur bez manas ģimenes” Arists Dethleffs uzbūvēja savu pirmo atpūtas transportlīdzekli, kas ļāva viņa ģimenei komandējumos doties kopā ar viņu. Savu izgudrojumu viņš nosauc par “Wohnauto”. Turpmākajos gados pirmās dzīvojamās piekabes tika būvētas pēc pasūtījuma koka šķūnī. 1936. gadā uzņēmumā Dethleffs Wohnauto jau strādā seši pastāvīgie darbinieki. Vēl pēc divdesmit gadiem nāk pirmie panākumi un daudzu starptautisku apbalvojumu saņemšana par dizainu un kvalitāti. Pātagu ražošana tiek pārtraukta. 1961. gadā notiek pirmās kemperu piekabju ražošanas līnijas (konveijera) izveide. DETHLEFFS koncentrējas uz vienu modeli, ko sauc par Camper. 1971. Gadā modeļu klāsts jau ir paplašināts līdz pieciem tipiem. Visveiksmīgākie produkti ir Camper, Tourist, Comfort un Globetrotter. 1973. gadā tiek uzbūvēta jauna rūpnīca 12 000 kv.m. platībā un modernu administrācijas ēku. Darbinieku skaits palielinās līdz 235. 1993. Gadā notiek jaunās ražošanas zāles celtniecība ar 6 200 kv.m. un investīciju apjomu aptuveni 12 miljoni DM. DETHLEFFS kemperis šajā gadā veiksmīgi iztur pirmo sadursmes testu, kas publiski dokumentēts Vācijas federālajā ceļu satiksmes institūtā Ķelnē. Pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu vidū DETHLEFFS apstiprina koncepciju un devīzi – Dethleffs – A Friend of the Family. 20 gadus atpakaļ, 2001. gadā DETHLEFFS investē līdzekļus jaunā ražošanas un krāsošanas iecirknī, bet no 2003. gada programmas The Family Card Concept ietvaros produkcijas garantija tiek pagarināta līdz 4 gadiem. 2014. gadā ar jauno c'go modeli DETHLEFFS iepazīstina ar pilnīgi jaunu kemperu piekabju koncepciju. C’go iedvesmo pakot savu bagāžu un doties ekskursijā. Tas izskatās mūsdienīgs un stilīgs, interejra aprīkojumā ir pieejami četri modernis mīksto mēbeļu dizaini un plaša izkārtojuma izvēle. 2016. gadā DETHLEFFS nolemj būvēt jaunu ražošanas ēku ar papildu 10 000 m2 ražošanas platības. Izaugsme turpinās!

KEMPERUCENTRS kompaktajā klasē piedāvā tādus kvalitatīvus un Eiropā labi pazīstamus modeļus kā DETHLEFFS C’Joy, C’Go, Coco un kompaktās+ Aero, Camper un Nomad. Pilnizmēra, jeb XL dzīvojamo piekabju klasē KEMPERUCENTRS piedāvā DETHLEFFS flagmani Beduin Scandinavia, kas iegādājams gan vienas, gan divu asu izpildījumā un ir īpaši paredzēts arī braucieniem skarbos ziemas apstākļos (ar izvēles pakotni Winter Comfort). Beduin Scandinavia atkarībā no komplektācijas ierindojas svara kategorijā 1,8 līdz 2,2 tonnas un tās garums kopā ar sakabi var sasniegt līdz pat 9,4 metriem. Guļvietu iespējamais skaits ir ļoti demokrātisks un izvēlei ir 3 līdz pat 7 vietīgi modeļi. Jāatzīmē, ka viena no DETHLEFFS produkcijas ļoti vērtīgām īpašībām – rūpes par kemperu piemērotību tieši ziemas ceļojumiem!

Par pieejamajiem modeļiem, pasūtījumu veikšanu, servisu, apkalpošanu, nomu un papildu aprīkojuma iespējām jautājiet mūsu pārdošanas konsultantiem pa tālruni 67670000 vai 27853378. Servisa apkopi nodrošina Autofavorīts autocentri visā Latvijā.

KEMPERUCENTRS – uzticami partneri!